11.09.2019 Wycieczka do Oddziału Prewencji Policji w Łodzi
W dniu 6 września 2019 r. Świat Odkrywców rozpoczął rok szkolny wycieczką do Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Spotkały nas tam nie lada atrakcje, w tym przejażdżka radiowozem na sygnale, prezentacja wozu szturmowego, który specjalnie dla nas zrobił olbrzymią fontannę, prezentacja śmigłowca i obserwacja jego startu oraz wiele innych. Zachwycone wycieczką były nawet najmłodsze Przedszkolaki, które dopiero do nas dołączyły.
13.06.2019 Nasi Mali Artyści na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi.
W dniu 11 czerwca 2019 r. podczas koncertu Przedszkolaki Śpiewają czworo naszych Przedszkolaków wystąpiło na deskach teatru Muzycznego w Łodzi w dwóch wspaniałych duetach. Wiktoria i Antoni wspaniale zaśpiewali duet z operetki Księżniczka Czardasza "Co się dzieje, oszaleję" a Bianka i Marcel wykonali bezbłędnie arię z operetki Wesoła wdówka "Usta milczą, dusz śpiewa".