09.01.2018 Zajęcia informatyczne
Młodzi naukowcy ze Świata Odkrywców postawili kolejne kroki w świat informatyki !
08.12.2017 Zajęcia informatyczne
Od grudnia 2017 r. oferta edukacyjna Świata Odkrywców wzbogacona została o zajęcia komputerowe. Najstarsza grupa przedszkolaków na wesoło rozpoczęła przygodę z informatyką. Z pomocą nauczycieli udało się początkującym programistom "ożywić" rudego kotka.
01.12.2017 Rodzinnoprzedszkolne Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne.
W pierwszym dniu grudnia 2017 r., przy sprzyjającej świątecznym nastrojom zimowej aurze, w Świecie Odkrywców, zgodnie z tradycją, odbyły się warsztaty plastyczne. Przy dźwiękach kolęd (w tym roku po raz pierwszy granych na żywo na skrzypcach) nasze Przedszkolaki wraz z rodzicami i rodzeństwem, wykonywały świąteczne ozdoby, między innymi kartki z życzeniami, torebki prezentowe, bombki.