Facebook
Dołącz do Świata Odkrywców w Naszym  przedszkolu

aktualności

12.06.2017 Inscenizacja baśni pt. "Kopciuszek"
W dniu 19 maja 2017 r. z okazji Święta Rodziny przedszkolaki ze Świata Odkrywców wystąpiły na prawdziwej scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach. Specjalnie dla najbliższych członów rodziny przygotowały inscenizację baśni pt. "Kopciuszek".
02.06.2017 Wycieczka po Łodzi
W dniu 2 czerwca 2017 r. Przedszkolaki ze Świata Odkrywców zwiedzały Łódź z licencjonowanym przewodnikiem. Dzieci zwiedziły fragment łódzkiego Szlaku Bajkowego, fragment ul. Piotrkowskiej, Muzeum Kanału "Dętka" – wystawę Muzeum Miasta Łodzi umiejscowioną we fragmencie łódzkich kanałów pod placem Wolności w Łodzi oraz Manufakturę.
12.05.2017 III Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków
W dniu 12 maja 2017r. Przedszkole Świat Odkrywców brało udział w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków. W tym dniu każdy przedszkolak mógł się poczuć jak prawdziwy maratończyk. Zawody rozpoczęły się od rozdania numerów startowych i rozgrzewki. Pierwsi zawodnicy byli na mecie już po kilku sekundach, a tam czekały na nich medale i dyplomy. Zawodom towarzyszyły wielkie emocje i super zabawa.
25.04.2017 Spotkanie z cyklu "Poznajemy zawody naszych rodziców - lekarz"
Dnia 19 kwietnia 2017 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu niesamowitą osobę. Odwiedziła nas Pani doktor Elżbieta Szczepanik, mama Poli z grupy Podróżników. Opowiedziała nam o pracy lekarza oraz o tym, jak każdy przedszkolak powinien dbać o swoje zdrowie. Niektóre dzieci miały nawet okazję same wcielić się w rolę lekarza, używając słuchawek lekarskich.