21.04.2017 Olimpiada Przedszkolaka
W dniu 21 kwietnia 2017 r. Przedszkolaki ze Świata Odkrywców wzięły udział w IV Olimpiadzie Przedszkolaka w Rzgowie.
22.03.2017 Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie
W dniu 22 marca 2017 r. grupa naukowców ze Świata Odkrywców eksplorowała Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Członkowie naszej ekipy badawczej na własne oczy mogli sprawdzić działanie praw fizyki i przeprowadzić mnóstwo ciekawych eksperymentów.
20.03.2017 Powiatanie wiosny
W pierwszy dzień wiosny Przedszkolaki ze Świata Odkrywców szukały oznak wiosny. W tym celu musiały wykonać kolejne zadania związane z tą porą roku, a za każde zadanie otrzymywały wiosenny kwiat – żonkil. Wśród zadań było między innymi przeciąganie liny między drużyną wiosny i zimy oraz palenie Marzanny.
09.03.2017 Dzień Kobiet w Świecie Odkrywców
W dniu 8 marca 2017 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Nasi mali Dżentelmeni zaśpiewali piosenkę dla Koleżanek i Pań oraz rozdali własnoręcznie zrobione kwiaty. Reszta imprezy upłynęła na wesołych tańcach i zabawach.