04.06.2016 Urodziny Ani
W dniu 4 czerwca 2016 r. Ani miała trzecie urodziny. Tradycyjnie świętowaliśmy je w przedszkolu.
01.06.2016 Dzień Dziecka 2016
Z okazji Dnia Dziecka nasze Przedszkole odwiedził Magik. Dzieci wspaniale bawiły się podczas pokazu magii i iluzji a następnie w ogrodzie przedszkolnym tworzyły wielkie bańki mydlane. W tym szczególnym dniu Dzieci wysłały, przy pomocy balonów z helem, listy do innych dzieci z całego świata.
31.05.2016 Majowe zajęcia z Drużyny Odkrywców
W dniu 30 maja 2016 r. w ramach zajęć "Drużyna Odkrywców", prowadzonych według metodyki zuchowej, Przedszkolaki zdobywały sprawność pierwszego stopnia - "Odkrywcy". Obie grupy przystąpiły do 7 prób na pierwszy stopień, a pomagał im w tym wąż "Obieżyświat", który zaprowadził ich do tunelu podróży. Zadaniem Przedszkolaków było przejść: PRÓBĘ ODWAGI - zmierzyć się z "latającym dywanem", który utrudniał przejście na drugą stronę Świata Odkrywców, PRÓBĘ FANTAZJI - wyobrazić sobie wszystkie magiczne stworzenia i przedmioty, PRÓBĘ ZWINNOŚCI - slalomem prowadzić piłkę, PRÓBĘ CIERPLIWOŚCI - wrzucić piłeczkę do obręczy, PRÓBĘ RÓWNOWAGI - utrzymać się w "latającym spodku", PRÓBĘ SPOSTRZEGAWCZOŚCI - przeliczenie wszystkich drzew w ogrodzie, chmur na niebie i kolorów wokół dzieci, PRÓBĘ ZABAWY - zabawy z chustą animacyjną. Na koniec odbyło się rozdanie szarf i przyklejenie żółtej belki pod sprawnościami.