21.03.2016 Topimy Marzannę
W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny - 21 marca 2016 r., zgodnie z naszą przedszkolna tradycją, zamiast utopić, spaliliśmy Marzannę. W ten sposób pożegnaliśmy zimę a teraz niecierpliwie czekamy na prawdziwą wiosnę.
18.03.2016 Wielkanocne Rodzinno-Przedszkolne warsztaty plastyczne
W dniu 18 marca 2016 r. w Świecie Odkrywców odbyły się, zgodnie z naszą tradycją, Wielkanocne Rodzinno - Przedszkolne warsztaty plastyczne. W doskonałych humorach przedszkolaki razem ze swoimi najbliższymi: rodzicami, babciami, rodzeństwem, tworzyły piękne wielkanocne pisanki, zajączki i inne ozdoby. Jak zwykle było dużo śmiechu i mnóstwo brokatu :-) Dziękujemy wszystkim za obecność i wspaniałą zabawę.
11.03.2016 Zajęcia sensoryczne.
W dniu 11 marca 2016 r. w ramach zajęć sensorycznych rozwijaliśmy zmysł wzroku - różnymi farbami malowaliśmy na folii. Tworzyliśmy synestezje czyli obrazy do słuchanych dźwięków natury. Powstały krajobrazy gór i morza.