12.02.2016 Światowy Dzień Chorego
W dniu 12 lutego 2016 r. - w Światowym Dniu Chorego - Przedszkolaki dowiedziały się, jak funkcjonuje służba zdrowia oraz że chorzy potrzebują wsparcia ze strony zdrowych osób. Ponadto przygotowały list dla dzieci z Hospicjum Gajusz oraz jako załączniki do listu - piękne prace plastyczne (zabawki- zwierzaki z papierowych talerzyków).
12.02.2016 Zajęcia sensomotoryczne
W dniu 12 lutego 2016 r., na zajęciach sensorycznych dzieci - na wzór obrazów z piasku - tworzyły świetlne pejzaże z mąki. W ten sposób stymulowaliśmy zmysł dotyku i wzrok. Do zabawy zaprosiliśmy również młodsze dzieci z klubu Mini Żłobka.
05.02.2016 Dzień Babci i Dziadka
W dniu 5 lutego 2016 r. w Świecie Odkrywców świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci przygotowały dla Babć i Dziadków przedstawienie oraz własnoręcznie wykonały kolorowe prezenty. Babcie i Dziadkowie odwdzięczyli się, chętnie biorąc udział w konkursach oraz tańcach ze swoimi wnukami.