Facebook
Dołącz do Świata Odkrywców w Naszym  przedszkolu

aktualności

08.03.2016 Dzień Kobiet w Świecie Odkrywców
Z okazji Dnia Kobiet chłopcy obdarowali dziewczynki własnoręcznie wykonanymi papierowymi tulipankami. Dziewczynki odwdzięczyły się im wręczając wykonane przez siebie gustowne papierowe krawaty. Wojtek dodatkowo obdarował koleżanki kolorowymi naklejkami.
04.03.2016 Wycieczka do Eksperymentarium w Łódzkiej Manufakturze
W dniu 4 marca 2016 r. starsza grupa Przedszkolaków pojechała na wycieczkę do Eksperymentarium w łódzkiej Manufakturze. Dzieci miały możliwość samodzielnie przeprowadzić mnóstwo eksperymentów fizycznych i przyrodniczych oraz na zasadzie obserwacji i doświadczenia poznać działanie różnych praw przyrody.
04.03.2016 Wpisz tytuł nowej aktualności
W ramach zajęć sensomotorycznych dzieci doskonaliły wrażenia dotykowe oraz zmysł węchu. Za pomocą dłoni rozpoznawały, które substancje są gęstsze lub rzadsze. Dzieci dobrze się bawiły badając stany skupienia kisielu, galaretki oraz cieczy ..... nienewtonowskiej.
28.02.2016 zwykły lutowy dzień w Świecie Odkrywców
Reportaż z zajęć przedszkolnych: w ramach cyklu Obieżyświat przedszkolaki przygotowały Australijskie ciasteczka Kenzo. Na zajęciach z podstawy programowej wykonały rakietę, która poleciała w kosmos (no prawie).