20.11.2015 Bierzemy udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkoli pod hasłem "Zrób to sam".
Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zrób to sam!". Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu "Zrób to sam" i być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.
13.11.2015 Wycieczka do Baśniowej Kawiarenki.
W dniu 13 listopada 2015 r. Przedszkolaki odwiedziły Baśniową Kawiarenkę. Obejrzały przedstawienie pt. Brzydkie Kaczątko. Miały również okazję poznać różne rodzaje lalek teatralnych wykorzystywanych podczas spektaklu. Pyszny poczęstunek złożony z domowych ciasteczek i soku malinowego umilił dzieciom wycieczkę.