06.11.2015 fotki z życia Przedszkola Świat Odkrywców
Krótki reportaż ze zwykłego dnia w Przedszkolu Świat Odkrywców, a w nim: rytmika z Panią Magdą, Zajęcia sensoryczne z psychologiem Panią Moniką, gimnastyka korekcyjna z Panią Dagmara i Panią Magdą.
29.10.2015 Bal Jesieni
W ostatnim (powszednim) dniu października w Świecie Odkrywców celebrowaliśmy Święto Dyni (wbrew obecnym trendom - zamiast Halloween, czyli bez kościotrupów i tym podobnych). Z tej okazji odbył się Bal Jesieni. W pięknej jesiennej scenerii Przedszkolaki bawiły się na zabawie tanecznej z "dyniowymi" konkursami. Poczęstunek z pysznych i zdrowych dyniowych ciasteczek, własnoręcznie upieczonych przez Panią Dagmarę (wychowawca młodszej grupy) przypadł dzieciom do gustu.
27.10.2015 Młody Projektant
Rozpoczynamy cykl nowych zajęć dodatkowych - Młody Projektant.
27.10.2015 Pasowanie na Przedszkolaka
W dniu 27 października 2015 r. nasi nowi Odkrywcy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci do grona Przedszkolaków ze Świat Odkrywców. Uroczystość uświetniona została występami Przedszkolaków, którzy przeistoczyli się w postaci z bajek.