27.11.2015 Wizyta przedstawicieli Klubu Sportowego Zawisza Rzgów w Świecie Odkrywców
W dniu 27 listopada 2015 r. nasze Przedszkole odwiedzili przedstawiciele Klubu Sportowego Zawisza Rzgów - prezes Klubu Robert Świerczyński oraz trener dzieci i młodzieży Michał Osiński, który poprowadził z przedszkolakami trening. Dzieci były zachwycone. Spośród Przedszkolaków udało się nawet wyłonić kilku pasjonatów piłki nożnej. Spotkanie stanowiło początek "sportowej" współpracy pomiędzy Klubem a naszym Przedszkolem.
25.11.2015 Mali Artyści tworzą obraz pt. Nasze Przedszkole
W piątek 20 listopada 2015 r. przedszkolaki wcieliły się w rolę artystów i tworzyły dzieła pt. "Nasze przedszkole". Nie obyło się oczywiście bez sztalug, palet z farbami i ogromnego zaangażowania naszych malarzy.
20.11.2015 Bierzemy udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkoli pod hasłem "Zrób to sam".
Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli, punktów i oddziałów przedszkolnych oraz zerówek z całej Polski. Hasło tegorocznej edycji konkursu to "Zrób to sam!". Prace konkursowe powinny nawiązywać do tematu "Zrób to sam" i być wykonane z niepotrzebnych rzeczy lub ich elementów, a także z materiałów plastycznych. Rodzaj materiałów, forma pracy i jej rozmiar są dowolne i zależą tylko od pomysłowości twórców.