01.02.2015 Zabawy na śniegu w naszym ogrodzie
Korzystając z tego, że zima przypomniała sobie o naszym kraju i w końcu spadł śnieg - w połowie stycznia ;-) Przedszkolaki szalały na śniegu w ogrodzie naszego Przedszkola. Ulepiły nawet bałwana, wprawdzie skromnego ale śniegu też było jak na lekarstwo.
26.01.2015 Dzień Babci i Dziadka w naszym Przedszkolu
Z okazji Dnia Babci i Dziadka w dniu 22 stycznia 2015 r. Przedszkolaki ze Świata Odkrywców zaprosiły swoje Babcie, Dziadków, Prababcie i Pradziadków do Przedszkola na przedstawienie. Śpiewały piosenki i recytowały wierszyki, złożyły serdeczne życzenia oraz wręczyły samodzielnie wykonane prezenty i laurki.
11.01.2015 Przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia
W dniu 19 grudnia 2014 r. dzieci wystąpiły przed publicznością złożoną z najbliższych członków rodziny, spotkały się ze Świętym Mikołajem, który przyniósł dla nich worek prezentów.