08.12.2014 Rodzinne warsztaty plasyczne w Przedszkolu
W grudniu 2014 r. po raz pierwszy miały miejsce w naszym Przedszkolu rodzinne warsztaty plastyczne. Przedszkolaki razem z rodzicami, rodzeństwem i babcią wykonały ozy bożonarodzeniowe: bombki, choinki, Mikołaje itp.
08.12.2014 Mikołajki
W grudniu 2014 r. obchodziliśmy w Przedszkolu Mikołajki. Dzieci dowiedziały się skąd pochodzi Św. Mikołaj, gdyż w ramach cyklu Obieżyświat uczyły się o Laponii. Na warsztatach plastycznych samodzielnie wykonały figurki Św. Mikołaja a na koniec oczywiście otrzymały MIKOŁAJKOWE PREZENTY !
01.12.2014 warsztaty kulinarne - robimy tortillę
W dniu 1 grudnia 2014 r., podczas warsztatów kulinarnych na zakończenie zajęć o Hiszpanii w ramach cyklu Obieżyświat, dzieci przygotowały hiszpańską tortillę.
28.11.2014 Zabawa Andrzejkowa
W dniu 28 listopada 2014 r. w Przedszkolu odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Dzieci tradycyjnie "wróżyły" z wosku i świetnie się bawiły podczas tańców i konkursów.
25.11.2014 Dzień Pluszowego Misia
W dniu 25 listopada 2014 r. obchodziliśmy w Przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyniosły z domu swoje ukochane miśki i przedstawiły je pozostałym przedszkolakom. Poznały również najsłynniejszego polskiego pluszowego misia - Misia Uszatka. Na koniec wykonały prace plastyczne w grupach - oczywiście tematem prac były misie.