09.03.2017 Dzień Kobiet w Świecie Odkrywców
W dniu 8 marca 2017 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Nasi mali Dżentelmeni zaśpiewali piosenkę dla Koleżanek i Pań oraz rozdali własnoręcznie zrobione kwiaty. Reszta imprezy upłynęła na wesołych tańcach i zabawach.
09.03.2017 Spotkanie z cyklu "Dzieciaki kochają zwierzaki" - PŁAZY
W dniu 8 marca 2017 r. w przedszkolu pojawili się ciekawi goście- płazy m.in. salamandra, ropucha, rzekotka, traszki oraz kumak „Andrzej”. Wszystkie dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały niecodzienne okazy i z przejęciem słuchały ciekawostek o ich życiu, upodobaniach, zwyczajach, właściwej ich pielęgnacji i o warunkach, w jakich powinny być trzymane zwierzęta egzotyczne. Była to niezwykle ciekawa lekcja przyrody.
06.02.2017 Wycieczka do Baśniowej Kawiarenki
W dniu 6 lutego 2017 r. przedszkolaki odwiedziły Baśniową Kawiarenkę w Łodzi. W kameralnej atmosferze Kawiarenki obejrzały spektakl pt. "Calineczka". Dzieciom bardzo smakował poczęstunek z domowych ciasteczek i soku. Na koniec poznały działanie lalek teatralnych i nawet mogły wypróbować swoich sił jako aktorzy.