03.12.2016 Bożonarodzeniowo - Rodzinne warsztaty plastyczne w Świecie Odkrywców
W dniu 2 grudnia 2016 r. - zgodnie z naszą świąteczną tradycją - gościliśmy w Świecie Odkrywców najbliższych członków rodziny naszych Przedszkolaków. Rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie razem z naszymi Przedszkolakami przygotowywali świąteczne ozdoby: lampiony, śniegowe kule, kartki i torby prezentowe. Było jak zawsze mnóstwo śmiechu i brokatu. Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólną zabawę.
02.12.2016 Zima w Świecie Odkrywców
Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień, do Świata Odkrywców zawitała zima. W ogrodzie przedszkolnym pojawił się śnieg a w sali piękna przystrojona przez dzieci choinka.
30.11.2016 Andrzejki w Świecie Odkrywców
Z okazji Andrzejek w Świecie Odkrywców odbyła się zabawa, w trakcie której Przedszkolaki mogły wywróżyć sobie świetlaną przyszłość nie tylko z lanego wosku ale nawet szklanej kuli i innych magicznych przedmiotów ;-)