23.12.2016 Uroczystość z okazji Bożego Narodzenia i zakończenia roku 2016
W dniach 15 i 16 grudnia 2016 r. mieliśmy okazję gościć w Świecie Odkrywców najbliższych członków rodziny naszych Przedszkolaków, dla których dzieci wystąpiły w bożonarodzeniowym przedstawieniu. Jak zwykle uroczystość uświetnił pokaz naszej grupy baletowej. Odwiedził nas również Św. Mikołaj, który przyniósł wór prezentów.
03.12.2016 Bożonarodzeniowo - Rodzinne warsztaty plastyczne w Świecie Odkrywców
W dniu 2 grudnia 2016 r. - zgodnie z naszą świąteczną tradycją - gościliśmy w Świecie Odkrywców najbliższych członków rodziny naszych Przedszkolaków. Rodzice, rodzeństwo, babcie i dziadkowie razem z naszymi Przedszkolakami przygotowywali świąteczne ozdoby: lampiony, śniegowe kule, kartki i torby prezentowe. Było jak zawsze mnóstwo śmiechu i brokatu. Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólną zabawę.
02.12.2016 Zima w Świecie Odkrywców
Mimo, że w kalendarzu jeszcze jesień, do Świata Odkrywców zawitała zima. W ogrodzie przedszkolnym pojawił się śnieg a w sali piękna przystrojona przez dzieci choinka.