Robotyka w Świecie Odkrywców - Przedszkole Językowe Łódź

Robotyka w Świecie Odkrywców

ROBOTYKA 🕹🕹 w Świecie Odkrywców to nauka poprzez zabawę 🎊, której celem jest zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań i nabywania nowych umiejętności. To stymulowanie dziecka do odkrywania nowych zainteresowań i pasji 😍😍😍. Program dostosowany jest do danej grupy wiekowej. Najważniejsze jest to, by każdy mógł samodzielnie wykonać zadanie oraz, by było ono dla niego łatwe i przyjemne. Kolejne wyzwania opierają się na zdobytej dotychczas wiedzy, dzięki czemu dziecko krok po kroku uczy się nowych, fascynujących rzeczy! Zajęcia z robotyki to praktyczne działanie poprzez pokazywanie, jak wykonać podstawowe konstrukcje i je zaprogramować, a następnie jak się bawić się, układać, korzystać z dostępnej wiedzy🤩🤩🤩.

Zapoznaj się ofertą zająć w Świecie Odkrywców.

24 stycznia 2023 roku