Wycieczki - Przedszkole Językowe Łódź, Pabianice, Rzgów.
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów

Wycieczki – czas na odkrywanie Świata

W naszym przedszkolu rozumiemy i wykorzystujemy dziecięce potrzeby poznawania otaczającego Świata, dlatego przykładamy bardzo dużo uwagi do organizacji ciekawych i interesujących wycieczek. Dają one dzieciom szansę do nabywania doświadczeń drogą bezpośredniego kontaktu. Na wycieczkach nie brakuje przeżyć emocjonalnych budzących zainteresowanie oglądanymi obiektami, przedmiotami, zwierzętami.

Ostatnio Nasi Mali Odkrywcy odwiedzili Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt oraz Pałac Herbsta.

Wycieczki są też szansą na spotkanie z ciekawymi ludźmi wykonującymi różne zawody, np. odwiedzając Oddział Prewencji Policji w Łodzi, gdzie dzieci miały okazję usiąść w policyjnym helikopterze oraz zobaczyć roboty do zadań specjalnych.

Proces poznawania przez dziecko rzeczywistości

Wycieczki Przedszkole Łódź Przedszkole Prywatne Łódź

Proces poznawania przez dziecko rzeczywistości przebiega na drodze od bezpośredniego spostrzegania, przez umysłowe przetwarzania prowadzącego do uogólnień, aż do zastosowania wiedzy praktycznej w działaniu.

Nasze wycieczki pomagają rozwijać zainteresowania, wyobraźnię, mowę, uczą ogółu zasad i norm społecznych, ale przede wszystkim są źródłem doświadczeń, wrażeń oraz integracji społecznej. 

Zawsze przed wycieczką zapoznajemy dzieci z miejscem i celem wycieczki, aby ich obserwacje i działania były świadome. Natomiast po powrocie utrwalamy wiedzę nabytą

Wszystkie nasze wycieczki są organizowane z najwyższą starannością pod kątem logistycznym oraz zasad bezpieczeństwa, według wspólnie wypracowanych reguł. Każda wycieczka zaczyna się i kończy na terenie przedszkola.

Tak wiele, za tak niewiele 🙂

To co wyróżnia nas na tle wielu przedszkoli, to fakt, że nasze wycieczki nie wymagają dodatkowej dopłaty, są już bowiem wliczone w cenę czesnego, co czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną.

Zobacz także: Zapisy do przedszkola

Doskonałe
Świat Odkrwyców - Niepubliczne przedszkole językowe
4.95
star star star star star-outline
Na podstawie 21 opiniiinformation-circle-outline
Zobacz więcej opinii
Luiza  (7 lutego 2024) 
google-logoZweryfikowana
google-logo

star star star star star
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola, nie wyobrażamy sobie żeby nasz synek chodził gdziekolwiek indziej. Szczególnie że jest wrażliwy i slabo znosi rozłąki. Ciocie są przekochane i godne zaufania, wiemy że jest w dobrych rękach. W przedszkolu ciągle dzieje się coś ciekawego, jest bardzo fajny program. Nie mamy wrażenia że jest to "poczekalnia" aż dziecko zostanie odebrane przez rodziców - jest to czas rozwoju, zabawy, ciekawych nowych zajęć:) piękny ogród i płac zabaw - dzieci codziennie wychodzą na zewnątrz:)
Ela  (6 marca 2017) 
google-logoZweryfikowana
facebook-logo

star star star star star
Drugi dom mojego dziecka - ciężko córkę zabrać do domu. Dzieci są zaopiekowane, zajęte mnóstwem naprawdę fajnych aktywności, dużo się uczą a ile przy tym radości 😮