Zapisz się na dzień otwarty - Przedszkole Świat Odkrywców
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów

Nasze przedszkole Świat Odkrywców prowadzi rekrutację przez cały rok. Serdecznie zachęcamy rodziców do skorzystania z niepowtarzalnej szansy odwiedzin i dołączenia do nas na zajęcia w dniu, który Państwu najbardziej odpowiada. To idealny moment, by osobiście zobaczyć, dlaczego nasze przedszkole stanowi wyjątkową inwestycję w przyszłość Waszego dziecka. Przyjmujemy dzieci już od 2,5 roku życia, oferując im środowisko sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi.. Zapraszamy do Świata Odkrywców, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i krok w stronę wielkich marzeń Waszych dzieci.

Wypełnij formularz i zapisz się na dzień otwarty!

  Doskonałe
  Świat Odkrwyców - Niepubliczne przedszkole językowe
  4.95
  star star star star star-outline
  Na podstawie 21 opiniiinformation-circle-outline
  Zobacz więcej opinii
  Luiza  (7 lutego 2024) 
  google-logoZweryfikowana
  google-logo

  star star star star star
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego przedszkola, nie wyobrażamy sobie żeby nasz synek chodził gdziekolwiek indziej. Szczególnie że jest wrażliwy i slabo znosi rozłąki. Ciocie są przekochane i godne zaufania, wiemy że jest w dobrych rękach. W przedszkolu ciągle dzieje się coś ciekawego, jest bardzo fajny program. Nie mamy wrażenia że jest to "poczekalnia" aż dziecko zostanie odebrane przez rodziców - jest to czas rozwoju, zabawy, ciekawych nowych zajęć:) piękny ogród i płac zabaw - dzieci codziennie wychodzą na zewnątrz:)
  Ela  (6 marca 2017) 
  google-logoZweryfikowana
  facebook-logo

  star star star star star
  Drugi dom mojego dziecka - ciężko córkę zabrać do domu. Dzieci są zaopiekowane, zajęte mnóstwem naprawdę fajnych aktywności, dużo się uczą a ile przy tym radości 😮