Zapisz się na dzień otwarty - Przedszkole Świat Odkrywców
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów

Nasze przedszkole Świat Odkrywców prowadzi rekrutację przez cały rok. Serdecznie zachęcamy rodziców do skorzystania z niepowtarzalnej szansy odwiedzin i dołączenia do nas na zajęcia w dniu, który Państwu najbardziej odpowiada. To idealny moment, by osobiście zobaczyć, dlaczego nasze przedszkole stanowi wyjątkową inwestycję w przyszłość Waszego dziecka. Przyjmujemy dzieci już od 2,5 roku życia, oferując im środowisko sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi.. Zapraszamy do Świata Odkrywców, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i krok w stronę wielkich marzeń Waszych dzieci.

Wypełnij formularz i zapisz się na dzień otwarty!

  Doskonałe
  Świat Odkrwyców - Niepubliczne przedszkole językowe
  4.95
  star star star star star-outline
  Na podstawie 21 opiniiinformation-circle-outline
  Zobacz więcej opinii
  Milena  (14 lutego 2024) 
  google-logoZweryfikowana
  livekid-logo

  star star star star star
  Drugi dzień z rzędu Tomek wszedł sam, bez płaczu do przedszkola. Bardzo dziękuję za wszystkie akcje machania przez okno oraz okrzyków powitalnych, specjalnie przydzielane zadania dla "asystenta" i wszelkie inne pomysły, które przyniosły świetny rezultat 😍 Aż mnie samej przyjemnie się do Was idzie 😃 Pozdrawiam wiosennie!
  Tomasz  (21 października 2021) 
  google-logoZweryfikowana
  facebook-logo

  star star star star star
  Super przedszkole. Z punktu widzenia naszego synka Świat Odkrywców to przytulne i bezpieczne miejsce, w którym ukochane „Ciocie” dbają o to żeby dzieci czuły się jak w drugim domu. Z punktu widzenia rodziców to miejsce, które zapewnia dziecku rozwój poprzez bardzo urozmaicony plan zajęć i fachową kadrę. Warto zaufać dyrekcji i pedagogom i współpracując razem cieszyć się z prawidłowego rozwoju dziecka. Nasz synek spędził tu pięć cudownych lat i świetnie przygotowany rozpoczął przygodę pierwszoklasisty. Dziękujemy.