Posiłki -"Świat Odkrywców" Przedszkole Prywatne Rzgów
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów

Świadome żywienie!

Kierując się troską o dzieci z naszego przedszkola, szczególną uwagę poświęciliśmy odżywianiu. Racjonalne odżywianie i codzienne kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych jest istotne dla budowania przyszłej odporności i zdrowia dziecka. Dlatego nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane, zapewniając dziecku odpowiedni rozwój, wzrost i dobre samopoczucie. Dają również odpowiednią ilość energii potrzebnej w czasie zabawy i zajęć dydaktycznych. Wprowadzanie dzieci w zdrowe nawyki żywieniowe to więcej niż tylko zapewnienie im wartościowych i smacznych posiłków; to także kształtowanie ich gustów kulinarnych.

W razie potrzeby zapewniamy posiłki dietetyczne dla dzieci z wszelkimi rodzajami alergii pokarmowych, na dietach eliminacyjnych, wegańskich, wegetariańskich, a także wyznaniowych. Współpracujemy ze specjalizującą się w żywieniu przedszkolnym firmą cateringową „Kids Club”, która gotuje z miłością i starannością dla najbardziej wymagających smakoszy – dzieci.

Wybraliśmy „Kids Club”, ponieważ:

Prywatne Przedszkole Łódź Menu jest bogate w warzywa i owoce, uwzględniając ich sezonowość.
Prywatne Przedszkole Rzgów Zapewnia różnorodność kasz, naturalne płatki czyste, ryże mieszane, różnorodne mąki, w tym razowe oraz makarony pełnoziarniste.
Prywatne Przedszkole Pabianice Zawiera wszelkiego rodzaju müsli, mieszanki orzechowe, migdałowe i granolę.
Prywatne Przedszkole Tuszyn Niepubliczne Przedszkole Pabianice Używa dużo ziół (w sezonie – świeżych), orzechów, pestek dyni, słonecznika, sezamu, pudru z siemienia lnianego i owoców suszonych.
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Zupy i wywary gotuje na świeżych warzywach.
Prywatne Przedszkole Starowa Góra Wykorzystuje wysokojakościowe produkty białkowe: rośliny strączkowe, świeże jaja i ryby.
Prywatne Przedszkole Stara Gadka Podaje produkty kiszone, zwłaszcza w okresie zimy.
Nie używa cukru, stosuje melasę, miód z polskich pasiek.
Niepubliczne przedszkole Łódź Na śniadania serwuje pełnowartościowe pieczywo, a podwieczorki urozmaica sałatkami i owocami.
Niepubliczne Przedszkole Rzgów Ogranicza do minimum sól, zastępując ją naturalnymi przyprawami takimi jak: kminek, majeranek, tymianek i inne zioła.
Doskonałe
Świat Odkrwyców - Niepubliczne przedszkole językowe
4.95
star star star star star-outline
Na podstawie 21 opiniiinformation-circle-outline
Zobacz więcej opinii
Sylvia  (22 września 2016) 
google-logoZweryfikowana
facebook-logo

star star star star star
Lepszego miejsca dla swojej pociechy bym nie znalazła...zespół profesjonalistów z pasją, czego chcieć wiecej? Można pisać bez końca o uśmiechu, o podejściu, o zainteresowaniu całej kadry ale napiszę tylko: dziękuję 🙂
Rafał  (4 września 2016) 
google-logoZweryfikowana
facebook-logo

star star star star star
No nie ma się do czego przyczepić niestety... A tak poważnie super przedszkole z fajną młodą kadrą i mnóstwem interesujących zajęć, polecam każdemu !!!