Kids Lab - "Świat Odkrywców" Przedszkole Prywatne Rzgów
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów
KidsLab Przedszkole Prywatne Rzgów

Od momentu powstania, nasze przedszkole koncentruje swoje wysiłki na wszechstronnym rozwoju i stymulacji dziecka. Stawiamy na rozwijanie ciekawości świata i zdolności do jego odkrywania u najmłodszych. Od 2022 roku nasze przedszkole zostało objęte patronatem przez renomowany Instytutu Naukowo-Badawczego IurisMed, co znacząco przyczynia się do ekspansji wiedzy i wyobraźni naszych wychowanków. Fundusze przekazane przez instytut pozwoliły nam na stworzenie laboratorium KIDS LAB, gdzie dzieci od najmłodszych lat mają możliwość zetknięcia się z nauką na najwyższym poziomie.

Stawiamy na praktyczne doświadczenia, dlatego w naszym przedszkolu wykorzystujemy różne narzędzia badawcze. Jak w prawdziwym laboratorium badawczym, ale przystosowanym do wieku dzieci, dysponujemy miarkami, pęsetami, lupami i mikroskopami. Dzieci korzystają z bezpiecznych probówek, miarek i strzykawek. Dodatkowo, wykorzystujemy tablice interaktywne, prezentacje multimedialne, filmy dokumentalne, kolorowe tablice i plansze, które pomagają zilustrować i wyjaśniać skomplikowane koncepcje w sposób, który jest przystępny dla przedszkolaków.

Zajęcia w KIDS LAB nie tylko kształtują umiejętności naukowe, ale także rozwijają kluczowe kompetencje, takie jak myślenie krytyczne, umiejętność rozwiązywania problemów, a także umiejętność pracy w grupie. Podczas eksperymentów, dzieci uczą się nie tylko faktów naukowych, ale także, jak zadawać pytania, jak przeprowadzać badania, jak formułować hipotezy i jak testować swoje przypuszczenia. Całość odbywa się w atmosferze zabawy i odkrywania, bo przecież jesteśmy Światem Odkrywców.

Dbamy o to, aby nauka była dla dzieci inspirująca i przystępna. Wierzymy, że w ten sposób możemy zaszczepić w nich pasję do nauki, która pozostanie z nimi na całe życie.

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci odkrywają swoje mocne strony, rozwijają pasje i zdobywają wiedzę, która posłuży im w przyszłości. Nasze holistyczne podejście do edukacji najmłodszych jest podstawą naszej filozofii nauczania. Holizm w edukacji polega na uznaniu, że rozwój dziecka to nie tylko poszczególne, izolowane aspekty, takie jak rozwój fizyczny, emocjonalny czy intelektualny. Wszystkie te elementy są ze sobą nierozerwalnie powiązane i wpływają na siebie nawzajem, tworząc całościową jednostkę. W związku z tym, nasze podejście koncentruje się na tworzeniu środowiska, które promuje rozwój wszystkich tych aspektów równocześnie. Nasze zajęcia i metody nauczania są zaprojektowane tak, aby pobudzać nie tylko rozwój intelektualny dziecka, ale także emocjonalny i fizyczny. Poprzez takie podejście, dążymy do wzbogacenia standardów nauczania przedszkolnego, tak aby każde dziecko miało możliwość rozwijania swoich unikalnych talentów i zainteresowań.

Wszystko to sprawia, że nasze przedszkole to nie tylko miejsce, gdzie dzieci zdobywają wiedzę, ale przede wszystkim miejsce, w którym budują swoje pasje, rozwijają umiejętności i kształtują postawy, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola, aby na własne oczy zobaczyć, jak wygląda nauka w KIDS LAB i jak nasi mali odkrywcy poznają świat nauki pełen fascynujących doświadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Przedszkola Językowego „Świat Odkrywców”.

Doskonałe
Świat Odkrwyców - Niepubliczne przedszkole językowe
star star star star star-outline
Na podstawie 21 opiniiinformation-circle-outline
Zobacz więcej opinii
Tomasz  (21 października 2021)
google-logoZweryfikowana
facebook-logo

star star star star star
Super przedszkole. Z punktu widzenia naszego synka Świat Odkrywców to przytulne i bezpieczne miejsce, w którym ukochane „Ciocie” dbają o to żeby dzieci czuły się jak w drugim domu. Z punktu widzenia rodziców to miejsce, które zapewnia dziecku rozwój poprzez bardzo urozmaicony plan zajęć i fachową kadrę. Warto zaufać dyrekcji i pedagogom i współpracując razem cieszyć się z prawidłowego rozwoju dziecka. Nasz synek spędził tu pięć cudownych lat i świetnie przygotowany rozpoczął przygodę pierwszoklasisty. Dziękujemy.
Ela  (6 marca 2017)
google-logoZweryfikowana
facebook-logo

star star star star star