Nasz Ogród - "Świat Odkrywców" Niepubliczne Przedszkole Rzgów
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów

Elementy pedagogiki leśnych przedszkoli. Inspirując się najlepszymi praktykami edukacyjnymi ze Skandynawii.

Nasz Ogród – Serce Przygody

Nasze przedszkole, położone w malowniczej okolicy otoczonej przepięknymi lasami, łąkami, polami, zjawiskowymi stawami i doliną rzeki Ner, stanowi idealne miejsce dla dzieci do odkrywania i nauki. Bliskość natury nie tylko uatrakcyjnia spacery, ale także umożliwia poznawanie flory i fauny regionu, oferując dzieciom niepowtarzalne doświadczenia na świeżym powietrzu.

Nasz przestronny ogród, rozciągający się na prawie 4000 m2 jest bezpieczną przestrzenią, w której dzieci mają możliwość swobodnej zabawy i nauki poprzez bezpośrednie doświadczenia na świeżym powietrzu. To tu, w otoczeniu przyrody, dzieci mają szansę na holistyczny rozwój, poznając świat wszystkimi zmysłami.

Co Nas Wyróżnia?
Uczenie w Zgodzie z Naturą

Przyjmujemy założenia pedagogiki leśnej, kładąc nacisk na naukę w harmonii z rytmem natury. Dzięki temu nasze przedszkole staje się miejscem, gdzie tradycyjna edukacja łączy się z niekonwencjonalnymi metodami nauczania, takimi jak język angielski i hiszpański, eksperymenty naukowe, zajęcia jogi oraz matematyka, wszystko to wplecione w codzienną interakcję z przyrodą.

Rozwój przez Zabawę na Świeżym Powietrzu

Wykorzystując potencjał naszego ogrodu, oferujemy dzieciom zajęcia, które łączą edukację z zabawą na świeżym powietrzu, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi – od kompetencji społecznych po umiejętności motoryczne.

Zdrowy Tryb Życia i Szacunek do Środowiska

Promujemy zdrowy styl życia, kreatywność, miłość i szacunek do środowiska naturalnego. Naszym celem jest wychowanie dzieci w duchu wdzięczności, współczucia i życzliwości.

Nasze Założenia Pedagogiczne
  • Kontakt z Naturą: Codzienny kontakt z przyrodą jest dla nas priorytetem, ponieważ wierzymy, że bliskość natury ma kluczowe znaczenie dla zdrowego rozwoju dziecka.
  • Holistyczne Podejście do Rozwoju: Nasza metodologia edukacyjna skupia się na wszechstronnym rozwoju dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb emocjonalnych, społecznych i fizycznych.
  • Dziecko jako Odkrywca: Wspieramy naturalną ciekawość dzieci i ich potrzebę odkrywania świata, traktując je jako małych badaczy, którzy uczą się przez działanie.
Prywatne Przedszkole Pabianice Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Tuszyn
Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Łódź Górna Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Pabianice Niepubliczne Przedszkole Łódź Niepubliczne Przedszkole Tuszyn

Zobacz jak dobrze dzieci czują się w naszym ogrodzie: Zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym.

Doskonałe
Świat Odkrwyców - Niepubliczne przedszkole językowe
4.95
star star star star star-outline
Na podstawie 21 opiniiinformation-circle-outline
Zobacz więcej opinii
Małgorzata  (22 lutego 2024) 
google-logoZweryfikowana
livekid-logo

star star star star star
Kochane Ciocie. Chciałam Wam z całego serca podziękować za cudowną opiekę nad Antosiem. Antoś codziennie rano i wieczorem mówi: „Ciocie miłe”. Zawsze wraca przeszczęśliwy z przedszkola i ma bardzo dobry humor aż do zaśnięcia. Dzisiaj rano wstał i przez godzinę sobie śpiewał i układał puzzle z ogromnym uśmiechem na buzi. I do tego sam potrafi założyć buty, pić z kubeczka i jeść zupę łyżką (w domu mu nie pozwalałam na samodzielne jedzenie zupy, bo mi puszczały nerwy, jak się zalewał😉). Razem z mężem jesteśmy Wam baaardzo wdzięczni!
Ela  (6 marca 2017) 
google-logoZweryfikowana
facebook-logo

star star star star star
Drugi dom mojego dziecka - ciężko córkę zabrać do domu. Dzieci są zaopiekowane, zajęte mnóstwem naprawdę fajnych aktywności, dużo się uczą a ile przy tym radości 😮