Nasz Ogród - "Świat Odkrywców" Niepubliczne Przedszkole Rzgów
Prywatne Przedszkole Łódź Górna Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Ksawerów

Nasze przedszkole znajduje się w malowniczej okolicy stworzonej przez przepiękne lasy, łąki i pola. Nieopodal znajdują się zjawiskowe stawy i dolina rzeki Ner, które nie tylko uatrakcyjniają spacery, ale także umożliwiają poznawanie flory i fauny regionu. 

Na terenie przedszkola znajduje się rozległy, zadrzewiony ogród z placem zabaw, gdzie dzieci spędzają wiele czasu, bawiąc się, ucząc i obserwując przyrodę. To właśnie ogród jest tym magicznym miejscem w naszym przedszkolu gdzie w zależności od wyobraźni dziecka zamienia się on w tło dla poszukiwacza skarbów, budowniczego mostów czy pełen emocji pościg policjanta za złodziejem. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic a nasz ogród spełnia je wszystkie.

Mimo tego niezwykłego położenia  Świata Odkrywców, które zapewnia dzieciom pobyt w zielonej, cichej okolicy i codzienne obcowanie z przyrodą, dojazd do nas jest łatwy i szybki z dzielnicy Łódź – Górna, Rzgowa, Pabianic, Ksawerowa i Tuszyna. Do Przedszkola prowadzi asfaltowa, oświetlona droga.

Sale przedszkola są przestronne i jasne, dobrze doświetlone światłem naturalnym. Wnętrza zostały zaprojektowane w taki sposób, by inspirowały do działań, pobudzały wyobraźnię, stwarzały przyjazne środowisko do zabawy i nauki oraz pobudzały pozytywne emocje.

Przestrzeń powinna być tłem dla rozwoju dzieci. Nie powinna dominować, ale dawać poczucie komfortu i warunki do rozwijania wyobraźni i poczucia estetyki. Cała przestrzeń przedszkola jest bezpieczna i nowoczesna.

Prywatne Przedszkole Pabianice Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Tuszyn
Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Łódź Górna Niepubliczne Przedszkole Rzgów Niepubliczne Przedszkole Pabianice Niepubliczne Przedszkole Łódź Niepubliczne Przedszkole Tuszyn

Zobacz jak dobrze dzieci czują się w naszym ogrodzie: Zabawy ruchowe w ogrodzie przedszkolnym.