Urząd Miejski w Rzgowie - "Świat Odkrywców" Przedszkole Rzgów

Wycieczka do Urzędu Miejskiego w Rzgowie – Przedszkolaki ze Świata Odkrywców na niecodziennej wyprawie

13 sierpnia 2024 roku przedszkolaki z Przedszkola „Świat Odkrywców” miały okazję uczestniczyć w wyjątkowej wycieczce do Urzędu Miejskiego w Rzgowie. Ta niecodzienna przygoda rozpoczęła się już od momentu wyjazdu. Dzieci bowiem wsiadły do komunikacji miejskiej, co samo w sobie było dla nich fascynującą atrakcją.

Wizyta w Urzędzie Miejskim była dla naszych Odkrywców nie tylko pouczająca, ale także pełna zabawy. Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w uchwaleniu Dnia Zabawki oraz wspólnie zdecydować o rodzaju podwieczorku, który miał być serwowany tego dnia. Dzieci poczuły się jak prawdziwi dorośli, biorąc udział w tak ważnych decyzjach.

Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało odblaskowe gadżety, słodycze oraz pamiątkowy dyplom, co było miłym akcentem kończącym tę niezapomnianą wycieczkę. Dzięki temu doświadczeniu przedszkolaki świetnie się bawiły. Nauczyły się, jak funkcjonuje urząd oraz jak ważne jest podejmowanie decyzji, które wpływają na życie naszej lokalnej społeczności.

Wycieczka do Urzędu Miejskiego w Rzgowie na długo pozostanie w pamięci dzieci z Przedszkola „Świat Odkrywców”, inspirując je do dalszych odkryć i poznawania świata.

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola „Świat Odkrywców”.

13 sierpnia 2024 roku