Dzień Mamy i Taty Odkrywców-Przedszkole Prywatne Łódź Górna

Przedstawienie z okazji „Dnia Mamy i Taty”

Dzień 12.05.2022 r. był dla  małych odkrywców z przedszkola wyjątkowy i uroczysty. Dzieci uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym z okazji „Dnia Mamy i Taty” w Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Łodzi. Pomysłodawczynią i reżyserem widowiska była pani  Magda Kusiak oraz wychowawcy wszystkich grup.

Na spektakl zostali zaproszeni rodzice, dziadkowie oraz wszyscy sympatycy przedszkola. W pięknej scenografii i wspaniałej atmosferze wszystkie dzieci wcieliły się w uczniów Pana Kleksa. W przedstawieniu usłyszeliśmy doskonale znane utwory: „ Na wyspach Bergamutach”, „Księżyc raz odwiedził staw”, „ Dzik jest dziki”, „ Witajcie w naszej bajce”, „Kaczka dziwaczka”, „Leń”, „ Jak rozmawiać trzeba z psem”, i wiele innych.

Wszystkie dzieci były zachwycone możliwością wystąpienia na prawdziwej scenie. Spektakl był kolorowy i pełen humoru, a widownia nie przestawała oklaskiwać młodych aktorów.

Możesz zapoznać się kalendarzem imprez przedszkolnych tutaj: Kalendarz Imprez Przedszkolnych w Przedszkolu Językowym Świat Odkrywców.

12 maja 2022 roku