13.06.2022 Zakończenie roku przedszkolnego 2021/2022 w Świecie Odkrywców

Nasi Odkrywcy i ich rodzice, w piątek 10 czerwca, spotkali się, na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Pożegnaliśmy 7 przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej i wkroczyli w życie szkolne.
To dla nich młodsi koledzy dedykowali program artystyczny – wspólnie śpiewali piosenki na pożegnanie i prezentowali wakacyjne inscenizacje. Całą uroczystość wzbogacił występ grupy baletowej, który wykonał fragment baletu Piotra Czajkowskiego „ Jezioro Łabędzie”

Z piosenką na ustach „ Lato ” dzieci pożegnały się z przedszkolem. Wprowadzeni w wakacyjny nastrój życzyliśmy sobie wypoczynku, odwiedzenia ciekawych miejsc i przeżycia fascynujących przygód.