Andrzejki w Świecie Odkrywców - Przedszkole Prywatne Rzgów

Andrzejki w Świecie Odkrywców

„Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny  zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji”.

I tak właśnie było też w Świecie Odkrywców,  gdzie 29. 11. 2023 r.  odbyła się  zabawa andrzejkowa dla naszych Odkrywców.  Imprezę andrzejkową rozpoczęliśmy  zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Uświetniły ją przeboje muzyki. Dzieci, kultywowały tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowały wróżby przepowiadające przyszłość, a było ich naprawdę dużo. Zabawa i uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków.

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Językowego ” Świat Odkrywców”.

29 listopada 2023 roku