Bal Karnawałowy - Świat Odkrywców Przedszkole Językowe Rzgów

Bal Karnawałowy

Dnia 14 lutego 2024 w Świecie Odkrywców odbył się Walentynkowy Bal pełen zabawy, radości i kolorowych przebierańców

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W pierwszej kolejności przedszkolacy mieli możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz do zdjęcia grupowego. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do sali balowej. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Odkrywcy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg” i inne . Jednym słowem zabawa na 102! Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia. Każdy na pamiątkę z balu otrzymał kolorowy balon. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Językowego „Świat Odkrywców”.

14 lutego 2024 roku