Dzień Mamy i Taty - Świat Odkrywców Przedszkole Tuszyn

Dzień Mamy i Taty

W dniu 16.05.2024r., Przedszkole „Świat Odkrywców” świętowało niezapomniany Dzień Mamy i Taty. Odbyło się magiczne przedstawienie, które było prawdziwym wyrazem talentu i zaangażowania naszych małych artystów.

Rodziny zgromadziły się w sali teatralnej, aby wspólnie uczestniczyć w niezwykłym widowisku, które przygotowały nasze przedszkolaki. Atmosfera pełna była radości i wzruszenia, gdy dzieci prezentowały swoje umiejętności na scenie, przenosząc widzów w świat fantazji i magii.

Nasi mali Odkrywcy zaprezentowali nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale również taneczne i wokalne. Każde dziecko wykazało się niezwykłą kreatywnością i odwagą, co było owocem długich prób i wspólnych wysiłków z nauczycielami.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w naszym wydarzeniu oraz wsparli naszych małych artystów swoją obecnością i owacyjnymi brawami.

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola ” Świat Odkrywców”.

16 maja 2024 roku