Dzień Babci i Dziadka - "Świat Odkrywców" - Przedszkole Tuszyn

W piątek 20 stycznia świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w Świecie Odkrywców😍😍😍 . Na powitanie zaśpiewaliśmy piosenkę „Hola, como estas”, którą dzieci śpiewają na Języku Hiszpańskim🎼🎼 oraz piosenkę z zajęć z Rytmiki „Dzień Babci i Dziadka”. Wspólnie zatańczyliśmy z dziadkami do muzyki „Ja, gram na gitarze” i „Baby Shark” z zajęć Dance Kids💃🕺. Dużo zabawy i uśmiechu zarówno dla dziadków jak i dla wnucząt. Odbyły się również warsztaty, na których dzieciaki kolorowały, rysowały i przyozdabiały zakładki do książek które były jednocześnie prezentem dla babć i dziadków. Nasi wspaniali Dziadkowie i Babcie również wykazali się duszą artystyczną tworząc własne, przepiękne zakładki jak również współtworzyli z wnuczętami piękne papierowe kwiaty. Odbyły się też gry logiczne, wspólne konkursy i zabawy. To był piękny dzień, by móc podzielić się z najbliższymi tym co najcenniejsze – naszą uwagą, dobrym słowem, uśmiechem i naszą obecnością. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i jeszcze raz życzymy naszym Babciom i Dziadkom wszystkiego czego zapragną💗💗💗💗.

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola „Świat Odkrywców”.

20 stycznia 2023 roku