St. Patrick's Day - "Świat Odkrywców" Przedszkole Językowe Łódź

St. Patrick’s Day

Nasi Odkrywcy w English Wednesday obchodzili St. Patrick’s Day – irlandzkie święto narodowe. Dominującym kolorem tego dnia była zieleń, nawiązująca do trawiastego krajobrazu Irlandii i symbolizująca koniczynę. Podczas zajęć dzieci poznały legendę o św. Patryku – patronie Irlandii, zwyczajach i symbolach związanych z tym świętem. Dowiedziały się, jak wygląda flaga tego kraju, poznały małego skrzata Irlandii o imieniu Leprechaun, który, jak głosi legenda, ukrywa złoto na końcu tęczy. W trakcie wspólnej zabawy wzbogaciliśmy nasze słownictwo o nowe wyrazy w języku angielskim – rainbow, gold, shamrock, Leprechaun oraz świetne się bawiliśmy przy dźwiękach irlandzkiej muzyki, jak również szukaliśmy skarbu.

Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź Św. Patryka Przedszkole Językowe Łódź

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Językowego „Świat Odkrywców”.

14 marca 2024 roku