Świat Odkrywców nauczy pływać - Przedszkole Językowe Łódź

„Świat Odkrywców” nauczy pływać Twoje dziecko

Prywatne Przedszkole Łódź Górna

W naszym Przedszkolu prowadzimy zajęcia pływania🏊🏊‍♀️, gdzie każde dziecko traktowane jest zupełnie indywidualnie. Począwszy od doboru grupy, w której będzie się uczyć, przydzielane zadania, aż po tempo oraz proces nauki. Jest to też jeden z powodów, dla których nasze zajęcia nauki pływania dla dzieci prowadzone są w małych, kameralnych grupach.

Naszym sekretem jest nauka przez zabawę‼️🤩🥳🏊 Wiemy za to, że odpowiednio zorganizowane zajęcia nauki pływania to dla naszych dzieci bardziej czas zabawy i wyzwania niż ciężkiej pracy i nauki. Nasza kreatywność oraz dobre podejście do dzieci sprawiają, że dzieciaki uwielbiają spędzać czas na basenie🏊‍♀️🏊.

📢Uczymy aktywnie‼️ W każdej fazie nauki jesteśmy razem z dziećmi w wodzie, pokazujemy, poprawiamy, korygujemy, a nie tylko wydajemy polecenia z brzegu basenu. Dzięki temu dzieci mają poczucie bezpieczeństwa oraz naszego zaangażowania. Jest to nieocenione wsparcie w procesie nauki pływania dla dzieci.

Prywatne Przedszkole Pabianice Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Tuszyn
świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź świat odkrywców nauczy pływać przedszkole językowe łódź

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Językowego ” Świat Odkrywców”.

Data wydarzenia:
2 stycznia 2023 roku