Świąteczny Czas - Świat Odkrywców Przedszkole Językowe Łódź

Warsztaty Świąteczne 2023

Zgodnie z tradycją, dnia 6 grudnia odbyły się w Świecie Odkrywców „Rodzinne Warsztaty Świąteczne”. Rodzice wspólnie ze swoimi pociechami, przy dźwiękach kolęd, tworzyli piękne świąteczne ozdoby. Tak powstały oryginalne i niepowtarzalne prace: kolorowe wianki, błyszczące choinki i przepiękne kartki i pierniczki. Wszystkim towarzyszyła magiczna atmosfera pełna śmiechu i świątecznej muzyki. Rodzice mieli okazję spędzić ten czas razem z dziećmi w bardzo kreatywny sposób. Inwencja twórcza małych i dużych artystów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Zapoznaj się z kardą Przedszkola Językowego „Świat Odkrywców”.

6 grudnia 2023 roku