Witaj Wiosno ! - Świat Odkrywców Przedszkole Prywatne Rzgów

Witaj Wiosno !

Dziś wszyscy, którzy mieli okazję wyjść na zewnątrz, mogą poczuć, że zima odeszła🌞. Jest to zasługą naszych dzieci, które zgodnie z tradycją Świata Odkrywców, wzięły udział w uroczystym pożegnaniu Marzanny i powitaniu Wiosny.

Cała ceremonia rozpoczęła się od przystrojenia Marzanny oraz organizacji różnorodnych konkursów i zabaw, które wprawiły dzieci w wiosenny nastrój. Następnie, zgodnie z tradycją, przemaszerowaliśmy nad rzekę Ner, aby oficjalnie pożegnać Marzannę poprzez zanurzenie jej w wodzie.

Dzieci przepełnione radością, śpiewem i uśmiechem powróciły do przedszkola, już w pełni wiosennych nastrojach🥳🤩🌞. Możemy z dumą powiedzieć, że to właśnie nasze dzieci przyniosły nam nadzieję na nadchodzącą wiosnę i pozostawiły w naszej pamięci piękne wspomnienia z wczorajszego dnia.

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola Językowego Świat Odkrywców.

21 marca 2023 roku