Dobronianka - "Świat Odkrywców" Przedszkole Pabianice

Wycieczka do Dobronianki

29 maja 2024 roku nasi Odkrywcy wyruszyli na wyjątkową wycieczkę z okazji Dnia Dziecka do parku rozrywki Dobronianka. To był dzień pełen radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Dzieci miały okazję zobaczyć różnorodne zwierzęta, które wzbudziły ich ogromne zainteresowanie i radość. Największą atrakcją były:

• Wielbłądy – majestatyczne i fascynujące, wzbudziły ogromną ciekawość dzieci.
  • Lamy – przyjazne i zabawne, stały się ulubieńcami maluchów.
  • Kaczki – które można było obserwować z bliska, co dostarczyło dzieciom wiele radości.

Dobronianka zapewniła również mnóstwo atrakcji w postaci nowoczesnego placu zabaw oraz parku dmuchańców.

Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestnicy wzięli udział w ognisku z kiełbaskami. To był świetny sposób na relaks i wspólne spędzenie czasu.

Wycieczka przedszkolna do Dobronianki na Dzień Dziecka była wyjątkowym dniem pełnym zabawy, edukacji i niezapomnianych chwil. Dzieci wróciły do domu z uśmiechami na twarzach i mnóstwem wspomnień, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Zapoznaj się z kadrą Przedszkola Językowego „Świat Odkrywców”.

29 maja 2024 roku