"Kraina Dzikiej Kaczki" - Prywatne Przedszkole Łódź Górna

Wycieczka do ” Krainy Dzikiej Kaczki” w Bronowicach

W piątek 12 sierpnia 2022r. nasi Odkrywcy udali się na ostatnią wycieczkę w czasie tych wakacji do „Krainy Dzikiej Kaczki” w Bronowicach. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji, jak plac zabaw, plaża i niezapomniane widoki. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w wielu zabawach terenowych rozwijających umiejętność współpracy, m.in. rozbijały szałasy, krzesały ogień, wspinały się na głaz, przechodziły przez mostki. Podczas spacerów po lesie i polanie obserwowały przyrodę, np. pracujące w ulach pszczoły, mrowisko, oglądały też kury w kurniku, ryby w stawie, wąchały kwiaty czeremchy i krzewy borówek. Sporo pozytywnych emocji wywołało również karmienie owiec kameruńskich. Po tylu przygodach dzieci chętnie zajadały obiad przygotowany przez gospodarzy. Pogoda dopisała, a dzieci bawiły się rewelacyjnie. To była jednak niezwykle aktywna i wyczerpująca wycieczka, co dało się zauważyć w drodze powrotnej.

wycieczka kraina dzikiej kaczki prywatne przedszkole lodz gorna

Dowiedz się więcej o naszym Przedszkolu na: Oferta w Przedszkolu Językowym Świat Odkrywców.

12 sierpnia 2022 roku