Podróż do Maroka - Świat Odkrywców Przedszkole Językowe Łódź

Z „Obieżyświatem” do Maroka

Prywatne Przedszkole Łódź Górna

W październiku nasi Odkrywcy przenieśli się do pięknego i egzotycznego Maroka. W ciągu cotygodniowych spotkań dzieci mogły się dowiedzieć: na jakim kontynencie znajduje się kraj, poznać flagę i położenie, florę i faunę oraz kulturę marokańską.

Dzieci miały okazję, dzięki uprzejmości pani Pauliny i pana Tarika – rodziców Lejli, poznać stroje oraz naczynia marokańskie. Prawdziwą atrakcją był pokaz parzenia marokańskiej herbaty i degustacja.

To była wyjątkowa i bardzo egzotyczna podróż. 

Prywatne Przedszkole Pabianice Prywatne Przedszkole Rzgów Prywatne Przedszkole Tuszyn
Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź-Górna - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź-Górna - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź-Górna - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź-Górna - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź-Górna - z Obieżyświatem do Maroka Przedszkole Językowe Łódź - z Obieżyświatem do Maroka

Dowiedz się więcej o zajęciach „Obieżyświat”.

Data wydarzenia:
26 października 2022 roku