Zakończenie Roku - "Świat Odkrywców" Przedszkole Rzgów

Zakończenie Roku Przedszkolnego 2023/2024 w Przedszkolu „Świat Odkrywców”.

27 czerwca 2024 roku w naszym Przedszkolu „Świat Odkrywców” odbyło się wyjątkowe wydarzenie – zakończenie roku przedszkolnego 2023/2024. Był to dzień pełen wzruszeń, radości i dumy z naszych małych odkrywców.

Dzieci przygotowały wspaniałe występy, które zachwyciły zgromadzonych rodziców, dziadków i gości. Mali artyści z zaangażowaniem śpiewali piosenki i recytowali wierszyki, pokazując swoje talenty i umiejętności, które rozwijali przez cały rok. Ich uśmiechy i radość na scenie były najlepszym dowodem na to, jak wiele znaczy dla nich ten czas spędzony w przedszkolu.

W szczególny sposób pożegnaliśmy nasze sześciolatki, które od września rozpoczną nowy etap w swoim życiu – szkołę podstawową. To wzruszający moment zarówno dla dzieci, jak i dla ich wychowawców, którzy z dumą patrzą na to, jak ich podopieczni rosną i rozwijają się. Wręczyliśmy dyplomy i pamiątki, a także życzyliśmy im wielu sukcesów oraz radości na nowej drodze edukacyjnej..

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę, zaangażowanie i wsparcie przez cały rok. Wasza pomoc i zaangażowanie są dla nas nieocenione. Dziękujemy również naszym wspaniałym nauczycielom i pracownikom przedszkola za ich ciężką pracę, cierpliwość i pasję w codziennej pracy z dziećmi.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjątkowego dnia. Znajdziecie tam najpiękniejsze momenty, a także uśmiechy naszych przedszkolaków.

Dziękujemy za kolejny wspaniały rok w Przedszkolu „Świat Odkrywców”. Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Zapoznaj się z ofertą Przedszkola „Świat Odkrywców”.

27 czerwca 2024 roku